Kalender

Januari 2020
  • Gotlands Kundaliniyogacenter, Korgmakargatan 59, Visby

    Lördag, 18. Januari 2020 10:00 - 13:00
    Visby

  • Rultiga Rut, Anderstorpsvägen 4, Tibro

    Lördag, 18. Januari 2020 14:00 - 16:00
    Tibro

  • Skövde Yogacentrum Barrstigen 1 D, Skövde

    Söndag, 19. Januari 2020 10:00 - 11:30
    Skövde

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 19. Januari 2020 10:30 - 12:00
    Järna

  • Namayoga, Borgmästaregatan 13, Kalmar

    Söndag, 19. Januari 2020 17:00 - 18:30
    Kalmar

  • Hällan, Hudiksvall

    Söndag, 19. Januari 2020 18:00 - 20:00
    Hudiksvall

  • Anrika Energi, Malmgatan 12, Filipstad

    Måndag, 20. Januari 2020 16:00 - 17:30
    Filipstad

  • Lagnö Bo, Lotsängsvägen 3, Trosa

    Måndag, 20. Januari 2020 18:30 - 20:00
    Trosa

  • Nya Fridhem, Lindhagensgatan 53, Lindhagensplan.

    Tisdag, 21. Januari 2020 16:00 - 18:00
    Stockholm

  • YogaSala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 21. Januari 2020 16:30 - 18:00
    Sala

  • Banslättskolan, Aftonvägen 6, Tullinge.

    Onsdag, 22. Januari 2020 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Lasse Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm. Portkod 1976

    Lördag, 25. Januari 2020 11:30 - 12:45
    Stockholm

  • Yogahuset, Stationsgatan 46 (nära Uppsala centralstation)

    Lördag, 25. Januari 2020 12:30 - 15:30
    Yogahuset, Uppsala

  • Skövde Yogacentrum Barrstigen 1 D, Skövde

    Söndag, 26. Januari 2020 10:00 - 11:30
    Skövde

  • Utopia Yoga Studios Sigurdsgatan 6, Västerås

    Söndag, 26. Januari 2020 10:30 - 12:30
    Västerås

  • Anrika Energi, Malmgatan 12, Filipstad

    Måndag, 27. Januari 2020 16:00 - 17:30
    Filipstad

  • YogaSala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 28. Januari 2020 16:30 - 18:00
    Sala

  • Banslättskolan, Aftonvägen 6, Tullinge.

    Onsdag, 29. Januari 2020 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Yogakyrkan, Karin Boyes Backe 4, Huddinge Centrum

    Fredag, 31. Januari 2020 18:30 - 20:15
    Huddinge - Stockholm

Februari 2020
  • Studiefrämjandets fantastiska danssal på Karlsgatan 32 A, Örebro.

    Lördag, 1. Februari 2020 10:50 - 12:25
    Örebro

  • Lasse Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm. Portkod 1976

    Lördag, 1. Februari 2020 11:30 - 12:45
    Stockholm

  • Skövde Yogacentrum Barrstigen 1 D, Skövde

    Söndag, 2. Februari 2020 10:00 - 11:30
    Skövde

  • Linköpings Dansstudio, S:t Larsgatan 39, Linköping

    Söndag, 2. Februari 2020 10:00 - 13:00
    Linköping

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 2. Februari 2020 10:30 - 12:00
    Järna

  • Hannemo Kursgård, Backa 23, Västra Ämtervik

    Söndag, 2. Februari 2020 14:00 - 17:30
    Västra Ämtervik - Värmland

  • Namayoga, Borgmästaregatan 13, Kalmar

    Söndag, 2. Februari 2020 17:00 - 18:30
    Kalmar

  • Anrika Energi, Malmgatan 12, Filipstad

    Måndag, 3. Februari 2020 16:00 - 17:30
    Filipstad

  • Lagnö Bo, Lotsängsvägen 3, Trosa

    Måndag, 3. Februari 2020 18:30 - 20:00
    Trosa

  • Nya Fridhem, Lindhagensgatan 53, Lindhagensplan.

    Tisdag, 4. Februari 2020 16:00 - 18:00
    Stockholm

  • YogaSala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 4. Februari 2020 16:30 - 18:00
    Sala