Kalender

September 2019
  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 22. September 2019 10:30 - 12:00
    Järna

  • Bygdegården Hällan, Idenor, Hudiksvall

    Söndag, 22. September 2019 18:00 - 20:00
    Hudiksvall

  • Sockenhusen, Sollerön

    Måndag, 23. September 2019 18:00 - 19:30
    Sollerön

  • Studieförbundet Vuxenskolan, Trädgårdsgatan 14 Köping

    Måndag, 23. September 2019 18:00 - 19:30
    Köping

  • Konststian, Svinnigevägen 20, Åkersberga

    Tisdag, 24. September 2019 18:30 - 19:45
    Åkersberga - Stockholm

  • Billingehus i Billinge, Skåne

    Tisdag, 24. September 2019 18:30 - 20:00
    Billings - Skåne

  • Banslättskolan, Tullinge

    Onsdag, 25. September 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Fryxellska skolan, Stora gatan 57, Västerås

    Lördag, 28. September 2019 10:00 - 17:00
    Västerås

  • Kursgården Hannemo

    Söndag, 29. September 2019 14:00 - 17:30
    Västra Ämtervik

  • Mundekulla retreatcenter, lokal Kreatium, 1 tr upp till höger om receptionen

    Söndag, 29. September 2019 18:00 - 20:00
    Emmaboda Mundekulla Retreatcenter

  • Gysinge PROs Folkhögskola

    Måndag, 30. September 2019 - Fredag, 4. Oktober 2019
    Gysinge - Veckokurs

  • Gideonsbergskyrkan, Västerås

    Måndag, 30. September 2019 17:30 - 18:30
    Västerås

  • Sockenhusen, Sollerön

    Måndag, 30. September 2019 18:00 - 19:30
    Sollerön

Oktober 2019
  • Yogasala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 1. Oktober 2019 16:30 - 18:00
    Sala

  • Ystadsgatan 53, Malmö

    Tisdag, 1. Oktober 2019 17:30 - 19:30
    Malmö

  • Konststian, Svinnigevägen 20, Åkersberga

    Tisdag, 1. Oktober 2019 18:30 - 19:45
    Åkersberga - Stockholm

  • Studiefrämjandet Karlsgatan 32 A, Örebro

    Onsdag, 2. Oktober 2019 17:20 - 18:55
    Örebro

  • Banslättskolan, Tullinge

    Onsdag, 2. Oktober 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Yogakyrkan, Karin Boyes backe 4, Huddinge centrum

    Fredag, 4. Oktober 2019 19:00 - 20:45
    Huddinge - Stockholm

  • Fryxellska skolan, Stora gatan 57-65, Västerås

    Lördag, 5. Oktober 2019 09:30 - 11:30
    Västerås

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 6. Oktober 2019 10:30 - 12:00
    Järna

  • Studieförbundet Vuxenskolan, Nygatan 17 Mariestad

    Söndag, 6. Oktober 2019 15:00 - 15:25
    Mariestad

  • Bygdegården Hällan, Idenor, Hudiksvall

    Söndag, 6. Oktober 2019 18:00 - 20:00
    Hudiksvall

  • Sockenhusen, Sollerön

    Måndag, 7. Oktober 2019 18:00 - 19:30
    Sollerön

  • Konststian, Svinnigevägen 20, Åkersberga

    Tisdag, 8. Oktober 2019 18:30 - 19:45
    Åkersberga - Stockholm

  • Banslättskolan, Tullinge

    Onsdag, 9. Oktober 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • DragonFly Studio, Kyrkogatan 15, Avesta

    Söndag, 13. Oktober 2019 10:30 - 15:30
    Avesta

  • Gideonsbergskyrkan, Västerås

    Måndag, 14. Oktober 2019 17:30 - 18:30
    Västerås

  • Sockenhusen, Sollerön

    Måndag, 14. Oktober 2019 18:00 - 19:30
    Sollerön

  • Yogasala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 15. Oktober 2019 16:30 - 18:00
    Sala