Kalender

Augusti 2019
  • Fridhem - Visby

    Fredag, 23. Augusti 2019 - Lördag, 24. Augusti 2019
    Fridhem - Visby

  • Konststian, Svinnigevägen 20, Åkersberga

    Tisdag, 27. Augusti 2019 18:30 - 19:45
    Åkersberga - Stockholm

  • Banslättskolan, Tullinge

    Onsdag, 28. Augusti 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Fryxellska skolan, Stora gatan 57-65, Västerås

    Lördag, 31. Augusti 2019 09:30 - 11:30
    Västerås

September 2019
  • Gideonsbergskyrkan, Västerås

    Måndag, 2. September 2019 17:30 - 18:30
    Västerås

  • Nya Fridhem, Lindhagensgatan 53, Lindhagensplan.

    Tisdag, 3. September 2019 16:00 - 18:00
    Stockholm

  • Yogasala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 3. September 2019 16:30 - 18:00
    Sala

  • Konststian, Svinnigevägen 20, Åkersberga

    Tisdag, 3. September 2019 18:30 - 19:45
    Åkersberga - Stockholm

  • Klostret, Slottsvägen 1A, Kalmar

    Onsdag, 4. September 2019 18:30 - 20:00
    Kalmar

  • Banslättskolan, Tullinge

    Onsdag, 4. September 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Billingehus i Billinge, Skåne

    Lördag, 7. September 2019 09:30 - 12:00
    Billings - Skåne

  • Linköping

    Lördag, 7. September 2019 10:00 - 13:00
    Frigörande dans Workshop Linköping

  • Yogahuset, Stationsgatan 46, Uppsala (nära centralstationen)

    Lördag, 7. September 2019 12:30 - 15:30
    Uppsala

  • Mäster Olofsgården, Gamla Stan

    Lördag, 7. September 2019 13:00 - 17:00
    Stockholm

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 8. September 2019 10:30 - 12:00
    Järna

  • Sockenhusen, Sollerön

    Måndag, 9. September 2019 18:00 - 19:30
    Sollerön

  • Konststian, Svinnigevägen 20, Åkersberga

    Tisdag, 10. September 2019 18:30 - 19:45
    Åkersberga - Stockholm

  • Banslättskolan, Tullinge

    Onsdag, 11. September 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Medborgarskolan, Källdal, Almåsvägen 2

    Söndag, 15. September 2019 17:30 - 18:45
    Uddevalla

  • Gideonsbergskyrkan, Västerås

    Måndag, 16. September 2019 17:30 - 18:30
    Västerås

  • Sockenhusen, Sollerön

    Måndag, 16. September 2019 18:00 - 19:30
    Sollerön

  • Nya Fridhem, Lindhagensgatan 53, Lindhagensplan.

    Tisdag, 17. September 2019 16:00 - 18:00
    Stockholm

  • Yogasala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 17. September 2019 16:30 - 18:00
    Sala

  • Banslättskolan, Tullinge

    Onsdag, 18. September 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 22. September 2019 10:30 - 12:00
    Järna

  • Sockenhusen, Sollerön

    Måndag, 23. September 2019 18:00 - 19:30
    Sollerön

  • Studieförbundet Vuxenskolan, Trädgårdsgatan 14 Köping

    Måndag, 23. September 2019 18:00 - 19:30
    Köping

  • Konststian, Svinnigevägen 20, Åkersberga

    Tisdag, 24. September 2019 18:30 - 19:45
    Åkersberga - Stockholm

  • Billingehus i Billinge, Skåne

    Tisdag, 24. September 2019 18:30 - 20:00
    Billings - Skåne

  • Banslättskolan, Tullinge

    Onsdag, 25. September 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm