Kalender

Januari 2019
  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Onsdag, 16. Januari 2019 - Onsdag, 15. Maj 2019 18:50 - 19:50
    Tegnérlunden, Stockholm

Mars 2019
  • YogaSala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 19. Mars 2019 16:30 - 18:00
    Sala

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Onsdag, 20. Mars 2019 18:50 - 19:50
    Tegnérlunden, Stockholm

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 20. Mars 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Svinningevägen 20 i Åkersberga

    Fredag, 22. Mars 2019 10:30 - 12:00
    Åkersberga

  • Stiftelsen Stjärnsund - Fridhem, Bruksallén 16, Stjärnsund

    Söndag, 24. Mars 2019 10:00 - 18:00
    Stjärnsund

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 24. Mars 2019 10:30 - 12:00
    Järna

  • Uppsala, St:Olofsgatan 11 - Uppsala Yogaskola

    Söndag, 24. Mars 2019 11:00 - 12:30
    Uppsala

  • "Nya krukan", Galtarbäcksvägen 16, Bromma

    Söndag, 24. Mars 2019 15:00 - 17:00
    Dans vid Islandstorget

  • Mundekulla Retreatcenter, Emmaboda

    Söndag, 24. Mars 2019 15:00 - 17:00
    Mundekulla Retreatcenter

  • YogaSala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 26. Mars 2019 16:30 - 18:00
    Sala

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Onsdag, 27. Mars 2019 18:50 - 19:50
    Tegnérlunden, Stockholm

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 27. Mars 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Hannemo Kursgård, Bäckebron

    Söndag, 31. Mars 2019 14:00 - 17:30
    Bäckebron - Värmland

  • Hällan i Hudiksvall

    Söndag, 31. Mars 2019 18:00 - 20:00
    Hudiksvall

April 2019
  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Onsdag, 3. April 2019 18:50 - 19:50
    Tegnérlunden, Stockholm

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 3. April 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Mundekulla Retreatcenter, Emmaboda

    Fredag, 5. April 2019 - Söndag, 7. April 2019 16:00 - 15:00
    Mundekulla Retreatcenter

  • Park Folkets hus, Liseberg Örby (lokalen ligger granne med Brännkyrka kyrka)

    Fredag, 5. April 2019 18:30 - 20:15
    Älvsjö/Örby - Stockholm

  • Billingehus i Billinge

    Lördag, 6. April 2019 09:30 - 12:00
    Frigörande Dans i Skåne

  • Yogahuset, Stationsgatan 46, Uppsala (nära centralstationen)

    Lördag, 6. April 2019 12:30 - 15:30
    Uppsala

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 7. April 2019 10:30 - 12:00
    Järna

  • Uppsala, St:Olofsgatan 11 - Uppsala Yogaskola

    Söndag, 7. April 2019 11:00 - 12:30
    Uppsala

  • SV Uppsala Kungsängstan 12, 1tr

    Söndag, 7. April 2019 13:30 - 16:30
    Uppsala

  • Hällan i Hudiksvall

    Söndag, 7. April 2019 18:00 - 20:00
    Hudiksvall

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Onsdag, 10. April 2019 18:30 - 20:00
    Järna

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Onsdag, 10. April 2019 18:50 - 19:50
    Tegnérlunden, Stockholm

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 10. April 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Fryxellska skolan, Stora gatan 57-65, centrala Västerås

    Lördag, 13. April 2019 - Tisdag, 16. April 2019 09:30 - 11:30
    Västerås

  • Hällan i Hudiksvall

    Söndag, 14. April 2019 18:00 - 20:00
    Hudiksvall