Kalender

Januari 2019
  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Onsdag, 16. Januari 2019 - Onsdag, 15. Maj 2019 18:50 - 19:50
    Tegnérlunden, Stockholm

Februari 2019
  • Nya Fridhem, Lindhagensgatan 53, Lindhagensplan.

    Tisdag, 19. Februari 2019 16:00 - 18:00
    Stockholm

  • BEA´s Järngatan 2, Varberg

    Tisdag, 19. Februari 2019 19:15 - 20:30
    Varberg

  • Klostret, Slottsvägen 1 A, Kalmar

    Onsdag, 20. Februari 2019 18:00 - 19:30
    Kalmar

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Onsdag, 20. Februari 2019 18:50 - 19:50
    Tegnérlunden, Stockholm

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 20. Februari 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Park Folkets hus, Liseberg Örby (lokalen ligger granne med Brännkyrka kyrka)

    Fredag, 22. Februari 2019 18:30 - 20:15
    Älvsjö/Örby - Stockholm

  • Billingehus i Billinge

    Lördag, 23. Februari 2019 09:30 - 12:00
    Frigörande Dans i Skåne

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 24. Februari 2019 10:30 - 12:00
    Järna

  • Hannemo Kursgård, Bäckebron

    Söndag, 24. Februari 2019 14:00 - 17:30
    Bäckebron - Värmland

  • Mundekulla Retreatcenter, Emmaboda

    Söndag, 24. Februari 2019 15:00 - 17:00
    Mundekulla Retreatcenter

  • "Nya krukan", Galtarbäcksvägen 16, Bromma

    Söndag, 24. Februari 2019 15:00 - 17:00
    Dans vid Islandstorget

  • Hällan i Hudiksvall

    Söndag, 24. Februari 2019 18:00 - 20:00
    Hudiksvall

  • BEA´s Järngatan 2, Varberg

    Tisdag, 26. Februari 2019 19:15 - 20:30
    Varberg

  • Klostret, Slottsvägen 1 A, Kalmar

    Onsdag, 27. Februari 2019 18:00 - 19:30
    Kalmar

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 27. Februari 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

Mars 2019
  • Hällan i Hudiksvall

    Söndag, 3. Mars 2019 18:00 - 20:00
    Hudiksvall

  • Österlengymnasiet Fredsdalsgatan 7, Simrishamn

    Tisdag, 5. Mars 2019 18:30 - 20:00
    Simrishamn

  • BEA´s Järngatan 2, Varberg

    Tisdag, 5. Mars 2019 19:15 - 20:30
    Varberg

  • Studiefrämjandets danssal på Karlsgatan 32 A, Örebro.

    Onsdag, 6. Mars 2019 17:20 - 18:55
    Örebro

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Onsdag, 6. Mars 2019 18:30 - 20:00
    Järna

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Onsdag, 6. Mars 2019 18:50 - 19:50
    Tegnérlunden, Stockholm

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 6. Mars 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Skagagården, Undenäs, Västra Götaland

    Fredag, 8. Mars 2019 - Söndag, 10. Mars 2019
    Undenäs - Västra Götaland - Helgretreat

  • Park Folkets hus, Liseberg Örby (lokalen ligger granne med Brännkyrka kyrka)

    Fredag, 8. Mars 2019 18:30 - 20:15
    Älvsjö/Örby - Stockholm

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Söndag, 10. Mars 2019 10:30 - 12:00
    Järna

  • Uppsala, St:Olofsgatan 11 - Uppsala Yogaskola

    Söndag, 10. Mars 2019 11:00 - 14:00
    Uppsala

  • Billingehus i Billinge

    Onsdag, 13. Mars 2019 18:30 - 20:00
    Frigörande Dans i Skåne

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Onsdag, 13. Mars 2019 18:50 - 19:50
    Tegnérlunden, Stockholm

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 13. Mars 2019 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm