Kalender

September 2018
  • Nygatan 38, centrala Örebro

    Onsdag, 5. September 2018 - Onsdag, 17. Oktober 2018 18:30 - 20:30
    Örebro Kulturpalatset

  • Bagarmossens kyrka, Hörsalen, Lagaplan 6

    Måndag, 24. September 2018 16:30 - 17:30
    Bagarmossen - Stockholm

  • Täby Gymmix, Enhagenskolan, Enhagsslingan 23, Täby

    Tisdag, 25. September 2018 19:30 - 20:30
    Stockholm, Täby

  • Klostret: Slottsvägen 1 A, KALMAR (ingång från baksidan, gamla kyrkogården)

    Onsdag, 26. September 2018 18:00 - 19:30
    Kalmar

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, 113 59 Stockholm

    Onsdag, 26. September 2018 18:45 - 19:45
    Stockholm, Vasastan

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 26. September 2018 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Onsdag, 26. September 2018 19:00 - 20:30
    Järna

  • SV Uppsala Kungsängsgatan 12, 1 tr

    Torsdag, 27. September 2018 18:00 - 19:30
    Uppsala

  • Årsta Folkets Hus - Stockholm Lokal Loftet

    Fredag, 28. September 2018 18:30 - 20:30
    Årsta - Stockholm

  • Hos Sonia och Leo, Lagbo 191, Huddungeby

    Söndag, 30. September 2018 12:00 - 14:30
    Huddunge mellan Sala och Uppsala

  • Hannemo Kursgård, Bäckebron

    Söndag, 30. September 2018 14:00 - 17:30
    Bäckebron - Värmland

  • Danscentrum Syd, Malmö

    Söndag, 30. September 2018 15:30 - 17:00
    Frigörande dans i mindfulness

Oktober 2018
  • Bagarmossens kyrka, Hörsalen, Lagaplan 6

    Måndag, 1. Oktober 2018 16:30 - 17:30
    Bagarmossen - Stockholm

  • Nya Fridhem, Lindhagensgatan 53, Lindhagensplan.

    Tisdag, 2. Oktober 2018 16:00 - 18:00
    Stockholm

  • YogaSala, Norrbygatan 12, Sala

    Tisdag, 2. Oktober 2018 16:30 - 18:00
    Sala

  • Täby Gymmix, Enhagenskolan, Enhagsslingan 23, Täby

    Tisdag, 2. Oktober 2018 19:30 - 20:30
    Stockholm, Täby

  • Klostret: Slottsvägen 1 A, KALMAR (ingång från baksidan, gamla kyrkogården)

    Onsdag, 3. Oktober 2018 18:00 - 19:30
    Kalmar

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, 113 59 Stockholm

    Onsdag, 3. Oktober 2018 18:45 - 19:45
    Stockholm, Vasastan

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 3. Oktober 2018 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm

  • Skövde Yogacentrum Barrstigen 1 D Skövde

    Fredag, 5. Oktober 2018 18:00 - 20:00
    Skövde

  • Fryxellska skolan, Stora gatan 57-65, centrala Västerås

    Lördag, 6. Oktober 2018 09:30 - 11:30
    Västerås

  • Gislaved

    Lördag, 6. Oktober 2018 10:00 - 16:00
    Gislaved

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, Stockholm

    Lördag, 6. Oktober 2018 16:00 - 19:30
    Stockholm

  • Mijas/Fuengirola Spanien

    Söndag, 7. Oktober 2018 - Lördag, 13. Oktober 2018 08:00 - 12:00
    Kreativ Vecka

  • Gysinge PROs Folkhögskola

    Måndag, 8. Oktober 2018 - Fredag, 12. Oktober 2018
    Gysinge - Veckokurs

  • Täby Gymmix, Enhagenskolan, Enhagsslingan 23, Täby

    Tisdag, 9. Oktober 2018 19:30 - 20:30
    Stockholm, Täby

  • Klostret: Slottsvägen 1 A, KALMAR (ingång från baksidan, gamla kyrkogården)

    Onsdag, 10. Oktober 2018 18:00 - 19:30
    Kalmar

  • Kühlers Dansskola, Tegnérlunden 6, 113 59 Stockholm

    Onsdag, 10. Oktober 2018 18:45 - 19:45
    Stockholm, Vasastan

  • Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna

    Onsdag, 10. Oktober 2018 19:00 - 20:30
    Järna

  • Banslättsskolan, Aftonvägen 6, Tullinge

    Onsdag, 10. Oktober 2018 19:00 - 20:00
    Tullinge - Stockholm