Kalender

Titellänk Plats Startdatum
Stockholm Tegnerlunden 6, Kuhlers Dansskola, portkod 1976 Lördag, 14. September 2019
Uddevalla Medborgarskolan, Källdal, Almåsvägen 2 Söndag, 15. September 2019
Hudiksvall Bygdegården Hällan, Idenor, Hudiksvall Söndag, 15. September 2019
Stockholm Timmermansgården, Mariatorget Måndag, 16. September 2019
Västerås Gideonsbergskyrkan, Västerås Måndag, 16. September 2019
Sollerön Sockenhusen, Sollerön Måndag, 16. September 2019
Stockholm Nya Fridhem, Lindhagensgatan 53, Lindhagensplan. Tisdag, 17. September 2019
Sala Yogasala, Norrbygatan 12, Sala Tisdag, 17. September 2019
Örebro Studiefrämjandet Karlsgatan 32 A, Örebro. Onsdag, 18. September 2019
Tullinge - Stockholm Banslättskolan, Tullinge Onsdag, 18. September 2019
Huddinge - Stockholm Yogakyrkan, Karin Boyes backe 4, Huddinge centrum Fredag, 20. September 2019
Järna Järna Dans & Yoga, Storgatan 11, Järna Söndag, 22. September 2019
Hudiksvall Bygdegården Hällan, Idenor, Hudiksvall Söndag, 22. September 2019
Köping Studieförbundet Vuxenskolan, Trädgårdsgatan 14 Köping Måndag, 23. September 2019
Sollerön Sockenhusen, Sollerön Måndag, 23. September 2019
Åkersberga - Stockholm Konststian, Svinnigevägen 20, Åkersberga Tisdag, 24. September 2019
Billings - Skåne Billingehus i Billinge, Skåne Tisdag, 24. September 2019
Tullinge - Stockholm Banslättskolan, Tullinge Onsdag, 25. September 2019
Västerås Fryxellska skolan, Stora gatan 57, Västerås Lördag, 28. September 2019
Västra Ämtervik Kursgården Hannemo Söndag, 29. September 2019
Emmaboda Mundekulla Retreatcenter Mundekulla retreatcenter, lokal Kreatium, 1 tr upp till höger om receptionen Söndag, 29. September 2019
Gysinge - Veckokurs Gysinge PROs Folkhögskola Måndag, 30. September 2019
Västerås Gideonsbergskyrkan, Västerås Måndag, 30. September 2019
Sollerön Sockenhusen, Sollerön Måndag, 30. September 2019
Sala Yogasala, Norrbygatan 12, Sala Tisdag, 1. Oktober 2019
Malmö Ystadsgatan 53, Malmö Tisdag, 1. Oktober 2019
Åkersberga - Stockholm Konststian, Svinnigevägen 20, Åkersberga Tisdag, 1. Oktober 2019
Örebro Studiefrämjandet Karlsgatan 32 A, Örebro Onsdag, 2. Oktober 2019
Tullinge - Stockholm Banslättskolan, Tullinge Onsdag, 2. Oktober 2019
Huddinge - Stockholm Yogakyrkan, Karin Boyes backe 4, Huddinge centrum Fredag, 4. Oktober 2019